• KAMPÜS FİLTRELE
  • KAMPÜS ADINA
    GÖRE ARA

    Kampüs adını arama kutusuna yazarak
    kampüs ara butonuna tıklayınız.  • BİZ SİZİ ARAYALIM
Sabah / Sait Gürsoy - t-MBA Sistemi

t-MBA sistemi Günümüzde teknoloji çok hızlı değişiyor. Buna bağlı olarak da iş yaşamı, toplumsal yaşam koşulları ve nitelikli insanda aranan özellikler değişiyor.


Posta - İkincilik Ödülü Doğa

Acarkent Doğa IB Lisesi öğrencileri Avrupa Nükleer Araştırma Merkezi'nin Beamline for Schools yarışmasında, ikincilik ödülü olan 'Highly Commended'i kazandı.


Hürriyet - CERN

Cern Araştırma Laboratuvarı'nın 'Parçacık Fiziği' içerikli 'Liseler Arası Demet Hattı Yarışmasında Türkiye'den öğrenciler ödül kazandı.


Hürriyet - Ömür Kurt

Hürriyet Gazetesi Aile-Çocuk yazarı Ömür Kurt, Bursa Hamitler Doğa Koleji öğrencileri ile bir araya geldi ve küresel çizgi film ve bilgisayar oyunlarının çocuk ve gençler üzerindeki etkileri hakkında bir konferans verdi.


Posta -  Bursluluk Sınavına Rekor Başvuru

Bursluluk Sınavına Rekor Başvuru Doğa Okulları bursluluk sınavına rekor sayıda başvuru oldu.


Yeni Şafak - Eğitimi Daha da İleriye Taşıyacak

2016 yılı eğitim sektörünün en büyük devralma işleminin yaşandığı Doğa Okulları'nın Genel Müdürlük görevini üstlenen Devrim Karaaslanlı, kurum ve eğitim sektörü açısından 2016 yılını değerlendirdi.


Habertürk - Devrim Karaaslanlı; Doğa Üniversite için haber bekliyor

Doğa Okulları Genel Müdürü Devrim Karaaslanlı, eğitimde yatırım projelerini açıkladı.


Hürses - 5 Yıl İçinde 200 Okul Olacağız

Doğa Okulları Genel Müdürü Devrim Karaaslanlı, 5 yıl içinde okul sayısını 200'e çıkaracaklarını belirterek, "Önümüzdeki 3 yılda ise 150 okul, minimum 100 bin öğrenci hedefimiz var.


Posta - Bu Kış Beni Sen Giydir

Doğa Okulları öğrencileri, "Bu Kış Beni Sen Giydir" adlı projeyle Türkiye'nin çeşitli illerindeki devlet okullarında okuyan 6 bin 400 öğrenciye kışlık giysi hediye etti.


Posta -  Doğa

Doğa'ya Dünya Üçüncülüğü Rusya'nın Soçi kentinde düzenlenen Dünya Okullar Satranç Şampiyonası'nda Doğa Okulları öğrencisi Şevval Doğan, 17 yaş kızlar kategorisinde Dünya üçüncüsü oldu. 28 ülkeden 500 sporcunun katıldığı şampiyona, çekişmeli final turuyla sona erdi. Doğa Okulları öğrencileri. Şevval Doğan ve Taha Özkan performanslarıyla göz doldurdu.