TÜRKİYE ŞAMPİYONU VOLEYBOL TAKIMIMIZ, 2018 DÜNYA ŞAMPİYONASI YOLUNDA
 • KAMPÜS FİLTRELE
 • KAMPÜS ADINA
  GÖRE ARA

  Kampüs adını arama kutusuna yazarak
  kampüs ara butonuna tıklayınız. • BİZ SİZİ ARAYALIM
  Doğa Velisiyim
TÜRKİYE ŞAMPİYONU VOLEYBOL TAKIMIMIZ, 2018 DÜNYA ŞAMPİYONASI YOLUNDA

7.05.2018 | Doğa Koleji

TÜRKİYE ŞAMPİYONU VOLEYBOL TAKIMIMIZ, 2018 DÜNYA ŞAMPİYONASI YOLUNDA

Doğa Harikaları bu yıl da Dünya Şampiyonası'nda! İstanbul şampiyonu genç bayan voleybol takımımız, Türkiye finalinde kupaya uzanan taraf oldu ve bir kez daha Dünya şampiyonası biletini kazandı.

Doğa Koleji bir kez daha "Dünya Şampiyonluğu" yolunda! İstanbul şampiyonu olarak Antalya'da düzenlenen 2018 Türkiye Liseler Voleybol Şampiyonası'nda okulumuzu ve İstanbul'u temsil eden Acıbadem Kampüsü Genç Bayan Voleybol Takımı, büyük finali de başarıyla geçti. 6 Mayıs akşamı Antalya'da oynanan final maçında  Ankara temsilcisi Okyanus Kolejini 3-2 yenen başarılı sporcularımız oynanan final sonrası takım oyuncuları ve antrenörlerimiz büyük coşku yaşadı. 
 

Öğrencilerimiz 2-10 Haziran tarihleri arasında  Çek Cumhuriyeti'nde düzenlenecek olan 2018 Dünya Liseler Voleybol Şampiyonası'nda milli formayı giyerek ülkemizi temsil edecek. 
 

Dünya Şampiyonluğu Doğa'da Bir Gelenektir! 
 

Doğa Koleji öğrencilerinin takım sporlarında 7 "Dünya Kupası" bulunuyor. Doğa’nın başarılı sporcuları daha önce; 2009’da genç erkekler basketbol, 2013’te genç bayan basketbol, 2014’te genç bayan voleybol ve hentbol, 2015’te genç erkek basketbol, 2016'da genç erkek voleybol ve 2017 genç erkek basketbol kategorilerinde dünya kupasını ülkemize kazandırmıştı. 2017'de genç bayan basketbol takımımız dünya şampiyonasını 6. olarak tamamlamıştı. 
 

Öğrencilerimizin Türkiye şampiyonluğunu tebrik eder, 2018 Dünya Şampiyonası'nda başarılar dileriz!