t-MBA DIGITAL YOUTH SUMMIT 2018 ATAŞEHİR-3 KAMPÜSÜNE BAŞLIYOR
 • KAMPÜS FİLTRELE
 • KAMPÜS ADINA
  GÖRE ARA

  Kampüs adını arama kutusuna yazarak
  kampüs ara butonuna tıklayınız. • BİZ SİZİ ARAYALIM
  Doğa Velisiyim
t-MBA DIGITAL YOUTH SUMMIT 2018 ATAŞEHİR-3 KAMPÜSÜNE BAŞLIYOR

6.12.2018 | Doğa Koleji

t-MBA DIGITAL YOUTH SUMMIT 2018 ATAŞEHİR-3 KAMPÜSÜNE BAŞLIYOR

Dijital gelecekte yeni insan kodu, iş dünyasının yeni şifreleri ve uzay konusunun masaya yatırılacağı t-MBA Digital Youth Summit 2018’in ilk ayağı, 13 Aralık Perşembe günü Ataşehir-3 kampüsünde sektörün öncü isimlerinin değerlendirmeleriyle başlıyor.

Dijitalleşme ile bilgiye ulaşmanın 7 gün 24 saat sınırsız bir şekilde gerçekleşebildiği günümüzde ekonomik, politik, kültürel ve özel hayatlarımız yeniden şekilleniyor. Dijital dünyanın hayatımızdaki geleceğe dair yansımaları iş hayatından başlayıp gündelik hayatımıza kadar uzanıyor.


Bu yıl ilki gerçekleşecek olan t-MBA Digital Youth Summit 2018’in birinci ayağı 13 Aralık’ta Doğa Koleji Ataşehir 3 Kampüsünde, ikincisi ise 20 Aralık Perşembe günü Doğa Koleji Cevizlibağ Kampüsünde gerçekleşecek. Nesnelerin interneti, giyilebilir teknolojiler gibi kavramların tartışıldığı günümüzde yapay zekâ artık bilim kurgu ifadesi olmaktan uzaklaşıyor. Çok yakın bir tarihte insansız hava aracı InSight’ın Mars yüzeyine iniş yapması ve yeraltı yapısı ile ilgili bilgiler toplayıp dünyaya iletecek olması gündemimize büyük bir önemle yerleşti. Dijital dünyaya ilişkin gelişmelerin hızla gerçekleştiği şu günlerde Doğa Koleji öğrencileri t-MBA Digital Youth Summit 2018 etkinliği ile geleceğin insanına, iş hayatına ve uzayda yaşama ilişkin güncel bilgileri konunun uzmanlarından dinleyecek. Ataşehir-3 kampüsünde gerçekleşecek ilk buluşmanın konukları Doğa Koleji Bilişim ve Eğitim Teknolojileri Direktörü Hakan İnanır, BSH Türkiye, Orta Doğu, Afrika ve Bağımsız Devletler Kurumsal İletişim Direktörü Burçin Girit, Avukat Burçak Ünsal, Microsoft Endüstri İlişkileri Direktörü Anıl Çekiç, Vakıfbank Uygulama Geliştirme Direktörü Mehmet Kış ve Öğretim Görevlisi Atlıhan Onat Karacalı olacak.