Doğa Koleji– Anaokulu |İlkokul |Ortaokul | Lise | Özel Okul | Kolej
  • KAMPÜS FİLTRELE
  • KAMPÜS ADINA
    GÖRE ARA

    Kampüs adını arama kutusuna yazarak
    kampüs ara butonuna tıklayınız.  • BİZ SİZİ ARAYALIM

İngilizce Yaz Programı

İngilizce Yaz Hazırlık Programı ile öğrencilerimiz, İngilizce dil yeterliliklerini arttırıyor ve yeni akademik yıla hazırlanıyor. Program 21 Ağustos'ta başlıyor!

Ali Rıza Lüle'den Milliyet Gazetesi Ziyareti

Genel Müdürümüz Ali Rıza Lüle, Milliyet Eğitim servisine konuk olarak eğitim dünyasının başarılı ismi Abbas Güçlü'yle bir araya geldi.

Doğa'lı Olmanın Tam Zamanı!

Doğa Kolejinde erken kayıt dönemi sona eriyor. Detaylı bilgi ve erken kayıt fırsatlarından yararlanmak için tıklayınız...

TEOG-2'de Rekor Başarı!

Doğa'nın akademik başarısı TEOG-2’de elde ettiği sonuçlar ile bir kez daha taçlandı. 469 Doğa öğrencisi TEOG-2'de tüm sorulara doğru yanıt vererek rekor başarıya imza attı!

Doğa'da İngilizce

İletişim odaklı İngilizce ve 5 yeti bazlı eğitim programlarımız ile öğrencilerimiz sınırları aşıyor, geleceğin en parlak temsilcileri olarak yetişiyor. Doğa'yla tanışmak için tıklayınız...

Trabzon Kampüsü Açılıyor!

Doğa Koleji, uluslararası standartlardaki eğitim modelleri, güçlü akademik kadrosu ve teknolojik altyapısıyla ile yeni eğitim döneminde Trabzon'da öğrencileriyle buluşuyor.

Tırlarımız Dikili ve Çorum'da!

Doğa Kolejinin yaz şenliğine ev sahipliği yapan Tırları yaz boyu yollarda! Tırlarımız İzmir Dikili ve Çorum'da!

Üstün Zekâlılar Eğitiminde Doğa Farkı!

8 yıllık eğitimin ardından ilk mezunlarını veren Doğa Koleji Üstün Zekalılar İlköğretim Okulları; Avcılar, Kadıköy ve Acarkent kampüslerinde!

Fen ve Teknoloji Liseleri Açılıyor!

Doğa Kolejinin eğitime yeni bir soluk getirecek olan Fen ve Teknoloji liseleri, ayrıcalıklı bir müfredatla öğrencilerini bekliyor.

Büyükçekmece Kampüsü Basın Lansmanı

Doğa Koleji yöneticileri yeni açılacak Büyükçekmece Kampüsünde basın mensupları ile bir araya geldi.

Birinci Adımında Doğa Var!

Çocuğunuzun Birinci Adımında Doğa Olsun! Doğa'yla ilkokula iyi bir başlangıç yapın, başarıyı yakalayın! Detaylı bilgi ve kayıt avantajları için tıklayın...

İzmir Güzelbahçe'deyiz!

İzmir Güzelbahçe Kampüsü açılıyor! Ayrıcalıklı eğitim sistemleri, yabancı dil programları ve akademik gücüyle Doğa kalitesi şimdi Güzelbahçe'de. Bilgi için tıklayınız...

  •