AĞRI KAMPÜSÜ - OKULLAR - DOĞA KOLEJİ
 • KAMPÜS FİLTRELE
 • KAMPÜS ADINA
  GÖRE ARA

  Kampüs adını arama kutusuna yazarak
  kampüs ara butonuna tıklayınız. • BİZ SİZİ ARAYALIM
  Doğa Velisiyim

OKULUMUZ

Doğa Koleji 2018-2019 eğitim döneminde Ağrı'da öğrencileriyle buluştu. Ağrı kampüsümüz 4 katlı 4800 m2 kapalı ve 6500m2 açık alan ile 250 m2 anaokulu ek binasından müteşekkil olup teknolojik donanımı, bahçedeki yeşil alanlar, park alanları ve diğer oyun alanlarıyla öğrencilerine nezih ve ferah bir ortam sağlıyor. Kampüs bünyesinde 640 öğrenci kapasiteli kampüste 2 ana sınıfı, 8 ilköğretim, 9 ortaokul ve 8 lise dersliği olmak üzere toplam 27 derslik bulunmaktadır.  Ağrı kampüsümüzde ayrıca 300 kişilik yemekhane ve konferans salonu, açık kapalı spor alanları, laboratuvarlar ve kütüphane bulunuyor. 

 

 

 

HIZLI İLETİŞİM FORMU

KAMPÜS ETKİNLİKLERİ

"CREATE YOUR T-SHIRT WİTH YOUR FRİEND!" ETKİNLİĞİ YAPILDI

İlkokul ingilizce öğretmenlerimizin oluşturduğu “Create your t-shirt with your friend” projesi kapsamında, yabancı uyruklu arkadaşlarımız okulumuzu ziyaret ederek öğrencilerimizle beraber t-shirt boyayıp aynı zamanda İngilizce konuşarak sohbet ettiler.

YILDIZ ERKEK BASKETBOL TAKIMIMIZ İL İKİNCİSİ OLDU

Yıldız Erkek Basketbol takımımız, GSİM'nin İl geneli düzenlediği basketbol turnuvasında İl 2.si oldu. Kendilerini tebrik ediyoruz.

HALTERDE İL BİRİNCİLİĞİ

GSİM tarafından düzenlen İl geneli Halter turnuvasında öğrencimiz Baran Polat 50 kg kategorisinde İl 1. si olmuştur. Kendisini tebrik ederiz.

ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİMİZE TUBİTAK EĞİTİMİ

Ağrı Doğa Koleji TÜBİTAK mentör öğretmenimiz düzenlediği “TÜBİTAK projesi nasıl oluşturulur ve puanlaması nasıl yapılır.”

YERLİ MALI HAFTASI ETKİNLİKLERLE KUTLADIK

“Tutum, Yatırım ve Yerli Malları Haftası” etkinlikleri çerçevesinde yerli ürünlerin tüketimine dikkat çekmek amacıyla tüm öğretmen ve öğrencilerin katılımıyla “Yerli Malı Haftası” etkinliği düzenledi.

SATRANÇTA İL BİRİNCİLİĞİ

GSİM'nin düzenlediği Küçükler Satranç Turnuvasında Yağızhan Bağcı İl 1.si oldu. Öğrencimize, Antalya da yapılacak olan Küçükler Satranç Turnuvasında başarılar dileriz.

EKOLOJİ DERSİNDE ÖĞRENCİLERİMİZ AYVA REÇELİ YAPTI

Vitamin bakımından zengin olduğu kadar fosfor kaynağı olan ayva'nın reçelini yaptık. Ekoloji dersinde ilkokul öğrencilerimiz bu güzel tadı hem meydana getirdi hem tattı. O andan fotoğraflar sizlerle...

5.SINIF ÖĞRENCİLERİMİZ KAHVALTIDA BULUŞTU

5/A ve 5/B sınıflarımız yazılılar öncesinde güne güzel bir kahvaltı ile başlayıp daha sonra millet bahçesinde doyasıya eğlendiler ve artık yoğun tempoya hazırlar. doğa=başarı

ULUSLAR ARASI URFODU SINAVI OKULUMUZDA UYGULANDI

Her yıl düzenli olarak düzenlenen URFODU Bilim temelleri yarışmasına okulumuz da bir çok alanda katilim oldu. Finale yükselen öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz 🤗

İLKOKUL ÖĞRENCİLERİ SİNEMA GÜNÜ

İlkokul öğrencilerimizin sinema keyfi.İlkokul okul temsilcisi Berken Arjin Yeğen tarafından öğrencilerimizin kültürel etkinliklere katılmaktan zevk almasını sağlamak ve sosyal öğrenme becerilerini geliştirmek amacıyla sinema etkinliği yapıldı.

İLKOKUL ÖĞRENCİLERİNİN SİNEMA KEYFİ

İlkokul öğrencilerimizin sinema keyfi.İlkokul okul temsilcisi Berken Arjin Yeğen tarafından öğrencilerimizin kültürel etkinliklere katılmaktan zevk almasını sağlamak ve sosyal öğrenme becerilerini geliştirmek amacıyla sinema etkinliği yapıldı.

LİSE ÖĞRENCİLERİNE TÜBİTAK PROJESİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

Ağrı Doğa Koleji TÜBİTAK mentör öğretmenlerimizin düzenlediği “TÜBİTAK projesi nasıl oluşturulur ve puanlaması nasıl yapılır.” adlı seminerleriyle okulumuzun lise öğretmen ve öğrencilerini bilgilendirmişlerdir.

5-6-7 SINIFLAR PISA SINAVINDA

Ortaokul 5, 6 ve 7.sınıf öğrencilerine PISA Sınavı yapıldı. Öğrenciler bu sınavla okulda öğrendikleri bilgileri günlük yaşamda kullanma becerilerini geliştirdiler.

İLKOKUL ÖĞRENCİLERİMİZE AKRAN ZORBALIĞI EĞİTİMİ

Akran Zorbalığı küçük yaşlarda başladığında önlem alınmazsa ilerleyen yaşlarda önüne geçilemeyecek bir hal almaktadır. Bundan dolayı öğrencilerimize bu konuda eğitim vermeye devam ediyor, onları kazanmaya ve topluma kazandırmaya yönelik çalışmalarda yer almak bizleri onurlandırıyor.

ÖĞRENCİLERİMİZ URFODU SINAVINA KATILDI

Her yıl düzenlenen URFODU Bilim temelleri yarışmasına okulumuz lise, ortaokul kademelerinde biyoloji, kimya, matematik, ingilizce alanlarında sınava katılım sağladı.

İNSAN HAKLARI BİLDİRGESİNİN 30 MADDESİ ÖĞRENCİLERE DAĞITILDI

Sosyal bilgiler öğretmenimiz, İnsan Hakları Günü'nde insan haklarınin öneminden bahsederek ve İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi belgesinde yeralan maddelerini öğrencilere dağıtarak farkındalık oluşturmaya çalıştı.

ROBOTİK ve KODLAMA EĞİTİMİNDE 3B NESNE TASARIM EĞİTİMİ

Robotik ve kodlama dersinde, 9.sınıf öğrencilerimiz 3B tasarım programı ile temel nesne çizimlerini öğreniyor...

KÜÇÜK KIZLAR TAKIMIZIN BOCCE TURNUVASINDA İL 4.SÜ

GSİM tarafından okul sporları kapsamında düzenlenen Bocce Turnuvası Küçük Kızlar kategorisinde, takımımız İl 4'sü olmuştur. Kendilerini tebrik ederiz.

ÖĞRENCİLERİMİZE ÖZ DENETİM KONULU SEMİNER

Hayatta başarılı ve örnek biri olmak kişinin öz denetimli olmasından geçer. Öz denetim kişilerin sabrılı, çalışkan ve kararlı olmasını sağlar.

İNGİLİZCE MEKTUPLARININ CEVAPLARI GELDİ

Mektup yazmak ve yazdığın mektuba cevap gelmesini beklemek heyecanlı bir süreçtir. 4. Sınıflarımızla İngilizce dersinde başlattığımız "PEN FRIEND" projesi kapsamında Erzincan Doğa Koleji 4.sınıf öğrencilerine gönderdiğimiz mektuplara cevap geldi.

Çocukluk çağı, özellikle okul öncesi dönem, insanların en meraklı,öğrenmeye en istekli oldukları dönemdir.

Çocukluk çağı, özellikle okul öncesi dönem, insanların en meraklı,öğrenmeye en istekli oldukları dönemdir.