DOĞA'DAN GÜVENLİK GÜÇLERİNİN ÇOCUKLARINA EĞİTİM BURSU
 • KAMPÜS FİLTRELE
 • KAMPÜS ADINA
  GÖRE ARA

  Kampüs adını arama kutusuna yazarak
  kampüs ara butonuna tıklayınız. • BİZ SİZİ ARAYALIM
  Doğa Velisiyim
DOĞA DAN GÜVENLİK GÜÇLERİNİN ÇOCUKLARINA EĞİTİM BURSU

23.06.2020 | Doğa Koleji

DOĞA'DAN GÜVENLİK GÜÇLERİNİN ÇOCUKLARINA EĞİTİM BURSU

İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji, pandemi sürecinde halkın güvende kalmasını sağlayan ve canla başla çalışan güvenlik güçlerinin çocuklarına %50 oranında burs desteği sunuyor.

İTÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karaca, pandemi döneminde çalışmalarıyla hepimize umut olan güvenlik güçlerimizin çocuklarına %50 burs desteği sağlayacaklarını ifade ederek, ”Sürecin zorluklarını göğüsleyen ve ülkemize hizmet veren güvenlik güçlerimizin çocukları, bizim de evlatlarımızdır” dedi.
 

İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji tarafından sağlık çalışanlarının çocuklarına tanınan burs imkanının ardından, bir destek de güvenlik güçleri için geldi. Doğa Koleji’nde eğitim almak isteyen güvenlik güçlerinin çocuklarına, %50 burs desteği sağlanacak.


Başvuru için tıklayınız...

 

İstanbul Teknik Üniversitesi Rektörü, İTÜ ETA Vakfı Başkanı ve Doğa Koleji Kurucu Temsilcisi Prof. Dr. Mehmet Karaca, Doğa ailesiyle birlikte uzun soluklu bir projeksiyonun başlangıcını yaptıklarını belirterek, “Pandemi döneminde çalışmalarıyla hepimize umut olan güvenlik güçlerimizin çocuklarına %50 burs desteği sağlayacağız. Sürecin zorluklarını göğüsleyen ve ülkemize hizmet veren güvenlik güçlerimizin çocukları, bizim de evlatlarımızdır” dedi.

 

TÜM TOPLUMA ÖRNEK OLDULAR

“Yarına umutla bakabilmek için bugünün çocuklarını desteklemeliyiz. Ülkemiz için çalışarak üretmek hepimizin görevidir” diye konuşan Prof. Dr. Mehmet Karaca, “Pandemi sürecinde güvenliğimizi sağlamakla kalmayan, aynı zamanda 65 yaş üzeri vatandaşın alışverişlerini yapmalarına da destek olan güvenlik güçlerimiz, duyarlılıklarıyla tüm toplum için örnek oluşturdu. Vatandaşlarımız güvenli bir şekilde evlerinde kalırken, hep görevleri başında olan Jandarma ve Emniyet güçlerimize ne kadar teşekkür etsek azdır” dedi.

 

“SÜRECİ HEP BİRLİKTE AŞACAĞIZ”

Türkiye’nin pandemiyle mücadelesini son derece başarılı bulduğunu ifade eden Prof. Dr. Karaca, “Cumhurbaşkanımız, Sağlık Bakanımız, İçişleri Bakanımız, Milli Eğitim Bakanımız ve tüm hükümet yetkilileri, gösterdikleri emek ve özveriyle süreci çok iyi yönetiyor. Halkımızın duyarlı tutumuyla süreci aşacağımızı düşünüyorum” dedi.