AĞRI KAMPÜSÜ - OKULLAR - DOĞA KOLEJİ
 • KAMPÜS FİLTRELE
 • KAMPÜS ADINA
  GÖRE ARA

  Kampüs adını arama kutusuna yazarak
  kampüs ara butonuna tıklayınız. • BİZ SİZİ ARAYALIM
  Doğa Velisiyim

OKULUMUZ

Doğa Koleji 2018-2019 eğitim döneminde Ağrı'da öğrencileriyle buluştu. Ağrı kampüsümüz 4 katlı 4800 m2 kapalı ve 6500m2 açık alan ile 250 m2 anaokulu ek binasından müteşekkil olup teknolojik donanımı, bahçedeki yeşil alanlar, park alanları ve diğer oyun alanlarıyla öğrencilerine nezih ve ferah bir ortam sağlıyor. Kampüs bünyesinde 640 öğrenci kapasiteli kampüste 2 ana sınıfı, 8 ilköğretim, 9 ortaokul ve 8 lise dersliği olmak üzere toplam 27 derslik bulunmaktadır.  Ağrı kampüsümüzde ayrıca 300 kişilik yemekhane ve konferans salonu, açık kapalı spor alanları, laboratuvarlar ve kütüphane bulunuyor. 

 

 

 

HIZLI İLETİŞİM FORMU

KAMPÜS ETKİNLİKLERİ

ÖĞRENCİLERİMİZİN DÖNEM SONU KAYAK KEYFİ

Ağrı Doğa Koleji olarak öğrencilerimize bu hafta kayak etkinliği düzenledik ve bir dönem boyunca biriken streslerini atmalarına yardımcı olduk.

İLKOKUL DAGİSTE BÜYÜK BAŞARI

İlkokul öğrencilerimizin akademik başarılarını yakından takip etmek adına okulumuzda yapılan 3.sınıflar DAGİS -3 sınavında, tüm soruları doğru cevaplayan Elif Karakuzu, Enes Tuğrap Erden, Teoman Can Ünlü Türkiye 1.'si olmuştur.

DÖNEM SONU KONSERİ

Okulların kapanmasına günler kala Ağrı'da müzisyenlik yapan ve içlerinde Müzik Öğretmenimizin de olduğu Ömer Güzel ve ekibi öğrencilerimize ve velilerimize unutulmaz anlar yaşattı.

İL GENELİ KAYAKTA BÜYÜK BAŞARI

GSİM tarafından İl geneli düzenlenen alp disiplini kayak yarışmasında; *Yıldız erkeklerde öğrencilerimizden Efe Can Aslan İl 1.'si , Arda Uğur Doğan İl 2.'si, *Miniklerde Teoman Can Ünlü İl 2.'si Muhammed Fatih Demir İl 3.'sü olmuştur. öğrencilerimizi başarılarından dolayı tebrik ederiz.

BİLİNÇLİ İNTERNET KULLANIMI EĞİTİMİ

İnternetin en çok kullanıldığı alanlar, internet kullanırken nelere dikkat etmeliyiz internet filtreleri nedir ? Ne işe yarar ? internette yapılması gereken ve yapılmaması gereken şeyler nelerdir ?

İL GENELİ YÜZMEDE BÜYÜK BAŞARI

Öğrencilerimizden; Muhammed Emre Karaoğlan; 100m serbest stilde il 1.'si, 200 m sırt üstü stilde il 2.'si, 50m kelebek stilde il 3.'sü - Muhammed Talha Avcı, 100m sırt üstü stilde il 4.'sü - Sude Elbasan serbest stilde il 4.'sü olmuştur.

YAPARAK YAŞAYARAK İNGİLİZCE EĞİTİMİ

Biz bazı etkinlikler yaptık ve öğrendiklerimizi eğlenceli bir şekilde tekrar ettik.

DAGİS TÜRKİYE BİRİNCİSİ

Ortaokul öğrencilerimizin akademik başarılarını yakından takip etmek adına okulumuzca her hafta yapılan DAGİS sınavında, 5. Sınıf öğrencimiz Çağan Ersoy tüm soruları doğru cevaplayarak Türkiye Birincisi olmuştur.

1.SINIFLARIMIZ "OKUMA YAZMA" KUTLAMASI

Hayattaki en önemli adımdır 'OKUMAYI ve YAZMAYI öğrenmek. Bir nesle daha bu yolda rehberlik etmiş olmanın gururunu taşıyoruz.

MANDALA ETKİNLİĞİ

Çocuklarımızın dikkat düzeyini daha fazla yoğunlaştırmak,güzel sanatlarda yeteneklerini ortaya çıkarmak için rehberlik servisimiz tarafından ‘Mandala’ etkinliği düzenlendi.

1.SINIF ÖĞRENCİLERİNİN SİNEMA KEYFİ

2019 yılının son ders saatlerini sinemada Rafadan Tayfa izleyerek, eğlenerek geçiren 1. Sınıf öğrencilerimiz; yoğun dönemin yorgunluğunu atıp yeni bir sayfa açmaya hazırlandılar.

KIŞ UYKUSUNA YATAN HAYVANLAR

Öğrencilerimiz önce mağara yapıp, hayvanların resimlerini boyayan öğrenciler daha sonra evden getirdikleri oyuncak ayıcıkları mağarada kış uykusuna yatırdılar.

SATRANÇ TURNUVASINDA BÜYÜK BAŞARI

GSİM düzenlediği Yıldızlar Satranç Turnuvasında şampiyonlarımızı tebrik ederiz.

YKS PROVASI

Öğrencilerimizi üniversite ortamında birebir, kurallarına uygun bir şekilde yaptığımız deneme sınavında 20-21 Haziran’da girecekleri YKS-2020 için hazırlıyoruz.

BU KIŞ BENİ SEN GİYDİR

“Bu Kış Beni Sen Giydir” sosyal sorumluluk projesinin 4.sü ile yine Türkiye’nin dört bir tarafına yardım eli uzatmaya hazırlanıyor!.

SPEAKING TEST UYGULAMASI

Doğa Anadolu Lisesi 9. ve 10. sınıf öğrencileri "Speaking Test" Uygulaması için jüri üyelerinin karşısına çıktılar.

ORTAK DENEY

Doğa Koleji Ağrı Kampüsü ile Ağrı İbrahim Çeçen İlköğretim Okulu'nun ortaklaşa yaptığı deneyimiz görülmeye değerdi.

"CREATE YOUR T-SHIRT WİTH YOUR FRİEND!" ETKİNLİĞİ YAPILDI

İlkokul ingilizce öğretmenlerimizin oluşturduğu “Create your t-shirt with your friend” projesi kapsamında, yabancı uyruklu arkadaşlarımız okulumuzu ziyaret ederek öğrencilerimizle beraber t-shirt boyayıp aynı zamanda İngilizce konuşarak sohbet ettiler.

YILDIZ ERKEK BASKETBOL TAKIMIMIZ İL İKİNCİSİ OLDU

Yıldız Erkek Basketbol takımımız, GSİM'nin İl geneli düzenlediği basketbol turnuvasında İl 2.si oldu. Kendilerini tebrik ediyoruz.

HALTERDE İL BİRİNCİLİĞİ

GSİM tarafından düzenlen İl geneli Halter turnuvasında öğrencimiz Baran Polat 50 kg kategorisinde İl 1. si olmuştur. Kendisini tebrik ederiz.

ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİMİZE TUBİTAK EĞİTİMİ

Ağrı Doğa Koleji TÜBİTAK mentör öğretmenimiz düzenlediği “TÜBİTAK projesi nasıl oluşturulur ve puanlaması nasıl yapılır.”